Dans

Çingeneler

BGST Dans Birimi olarak 15 Ocak-15 Mart 2007 tarihleri arasındaki altı haftalık süreçte, fiziksel aksiyondan dansa eğitim çalışmasının devamı niteliğinde ve Kardeş Türküler projesi çerçevesinde yaptığımız Harbiye Açıkhava konserlerine bir sahneleme önerisi oluşturmak üzere...


Songül Tuncalı - 
02.01.2007
Bgst Dans Birimi olarak aralık ayında yaptığımız fiziksel aksiyondan dansa atölyesinden sonra, 15 Ocak-15 Mart arasındaki iki aylık dönemde, atölyede elde ettiğimiz yöntemleri sınayıp geliştireceğimiz bir sahneleme denemesine giriştik.
Kadir Gökgöz - 
01.01.2007
BGST Dans Birimi olarak 15 Ocak-15 Mart 2007 tarihleri arasındaki altı haftalık süreçte, fiziksel aksiyondan dansa[1] eğitim çalışmasının devamı niteliğinde ve Kardeş Türküler projesi çerçevesinde yaptığımız Harbiye Açıkhava konserlerine bir sahneleme önerisi oluşturmak üzere dans çalışmaları yaptık.
E-bülten

BGST Aylık Bülten'e abone olmak için isim ve e-posta adresinizi bırakınız.

Tomtom Mahallesi, Kaymakam Reşat Bey Sok. 9/1 Beyoğlu - İstanbul / 0212 251 19 21

iletisim@bgst.org

BGST web sitesinde yayımlanan yazılar/çeviriler BGST sitesindeki orijinal linki verilerek kaynak gösterilmek ve yazarının/çevireninin adı mutlaka belirtilmek kaydıyla, ayrıca bir izin almadan internet üzerinden elektronik ortamda kullanılabilir. Yazı ve çevirilerin basılı ortamda kullanımı için yazar/çevirenin izni gereklidir.